Ramenas ir pagaliukai

ES lėšomis finansuojamas projektas

Pradedamas įgyvendinti projektas „Inovatyvių paslaugų naudojimas kuriant bei diegiant dizaino ir rinkodaros inovacijas UAB „Ramenas ir pagaliukas““

2021 m. gruodžio 23 d. LR ekonomikos ir inovacijų ministro įsakymu Nr. 4-1398 UAB „Ramenas ir pagaliukas“ projektui „Inovatyvių paslaugų naudojimas kuriant bei diegiant dizaino ir rinkodaros inovacijas UAB „Ramenas ir pagaliukas““ skirtas 21 900,00 Eur finansavimas pagal priemonę „Kūrybiniai čekiai COVID-19“.

Projekto tikslas – kūrybinių ir kultūrinių industrijų sektoriuje veikiančių subjektų teikiamų inovatyvių paslaugų naudojimas, kuriant bei diegiant dizaino ir rinkodaros inovacijas.

Projekto įgyvendinimo metu planuojama sukurti ir įdiegti 4 dizaino sprendimus (2 vnt. pakuočių ir 2 vnt. maišelių dizaino) ir 1 rinkodaros kampaniją.

UAB „Ramenas ir pagaliukai“ – pirmasis japoniškų makaronų Ramen barų tinklas Lietuvoje. Kas yra Ramen? Tai japoniška sriuba, kuri susideda iš kvietinių miltų makaronų panardintų į sultinį ir ant viršaus prikrautų pagardų: mėsos, daržovių, kiaušinių ir aromatinių aliejų. Tai be proto universalus patiekalas, pas mus rasite ne tik klasikinių japoniškų variantų, bet ir mūsų improvizacijų. Aptiksite sau įprastus ir suprantamus skonius.

Projektas Nr. 13.1.1-LVPA-K-861-01-0707 „Inovatyvių paslaugų naudojimas kuriant bei diegiant dizaino ir rinkodaros inovacijas UAB „Ramenas ir pagaliukas““ finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

Projekto įgyvendinimo trukmė – iki 2023 m. sausio 31 d.

Ramenas ir pagaliukai
Ramenas ir pagaliukai